Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında öğrencilerimizin kullanacağı ders kitaplarının baskı ve dağıtım süreci tamamlanmış olup, ders kitaplarımız İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin depolarına teslim edilmiştir.
![2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında öğrencilerimizin kullanacağı ders kitaplarının baskı ve dağıtım süreci tamamlanmış olup, ders kitaplarımız İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin depolarına teslim edilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2019_08/28143311_IMG-20190828-WA0027.jpg)
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında öğrencilerimizin kullanacağı ders kitaplarının baskı ve dağıtım süreci tamamlanmış olup, ders kitaplarımız İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin depolarına teslim edilmiştir. Ders kitapları, eğitim-öğretim yılının başlayacağı 09 Eylül 2019 Pazartesi günü öğrencilerimizin sıralarında hazır olacaktır.