Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı'nda öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacak ders kitaplarımızın il ve ilçelere dağıtım süreci başladı.
![2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı'nda öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacak ders kitaplarımızın il ve ilçelere dağıtım süreci başladı.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/23160623_WhatsApp_Image_2021-06-23_at_16.00.28.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Ders ve Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanımız Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ile birlikte 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı'nda öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtılacak ders kitaplarımızın baskı ve illere sevkiyat sürecini yerinde inceledi.