Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Ankara Başkent Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen “Halkla İlişkiler ve Malî Mevzuat” semineri Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK’ın katılımlarıyla başladı.

Ankara Başkent Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen  “Halkla İlişkiler ve Malî Mevzuat” semineri Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK’ın katılımlarıyla başladı.

Bakanlığımıza bağlı olarak faaliyet göstermekte olan öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüklerinin resepsiyon ve muhasebe servislerinde çalışmakta olan personele yönelik 18-22 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara Başkent Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde düzenlenen  “Halkla İlişkiler ve Malî Mevzuat” semineri Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ve Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanı Sayın Harun KARCI’nın katılımlarıyla başladı.

            Seminerin açılış konuşmasına “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini Anma Haftası” münasebetiyle tüm aziz şehitlerimizi anarak başlayan Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, ayrıca Yeni Zelanda´da Cuma namazı sırasında Müslümanlara yönelik yapılan terör saldırısını şiddetle kınadığını ifade etti. Vefat edenlere Allah´tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. “Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın. Bu acılar bize gösteriyor ki millet olarak, Müslümanlar olarak birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyacımız var" dedi. 

Konuşmasının devamında öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüklerinin resepsiyon ve muhasebe servislerinde çalışan personelimiz için düzenlenen bu seminerin öğretmenevlerindeki hizmet kalitesinin arttırılmasına, personelin bilgi birikimi ve deneyimlerinin geliştirilmesine katkı sağlayacağına değinerek, başarılı bir seminer süreci geçirilmesi yönündeki temennilerini dile getirdi.18-03-201918-03-201918-03-2019

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.