Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bakanlığımız iş sağlığı ve güvenliği politikalarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalar semineri gerçekleştirildi.

Bakanlığımız iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin değerlendirilmesi ve yenilikçi uygulamaların hayata geçirilmesi amacıyla, İl İSGB Koordinatörlerine Balıkesir Cunda Uygulama Otelinde, Bakanlığımız iş sağlığı ve güvenliği politikalarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalar semineri gerçekleştirildi.
Bakanlığımız iş sağlığı ve güvenliği politikalarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalar semineri gerçekleştirildi.

Bakanlığımızda iş sağlığı güvenliği hizmetleri 2014'/16 sayılı Genelge kapsamında yürütülmektedir. 81 ilimizde İl İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimleri (İSGB) tarafından hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir. Bakanlığımız İSGB İSG hizmetlerinin ulusal ve uluslararası standartlar kapsamında değerlendirilmesi, yenilikçi uygulamaların etkin ve verimli bir şekilde sisteme entegre edilmesi amacıyla, İl İSG Koordinatörüne Balıkesir Cunda Uygulama Otelinde, Bakanlığımız iş sağlığı ve güvenliği politikalarının geliştirilmesi ve yenilikçi uygulamalar semineri gerçekleştirildi.

Seminerde Bakanlığımızın geçmiş 10 yılda uyguladığı İSGB politikalarından elde edilen veriler üzerinden gelecek 10 yılda uygulanacak İSGB vizyonu istişare edildi. Okul ve kurumlarımızda uygulanacak İSGB hizmetleri ile bu alanda yapılan iyi uygulamalar değerlendirildi.

02-07-202402-07-202402-07-2024

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.