Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ferda YILDIRIM, Bakan Danışmanı İbrahim YASAK ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında Sivas ilinde düzenlenen Döner Sermaye Seminerinin açılışını yaptılar.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ferda YILDIRIM, Bakan Danışmanı  İbrahim YASAK ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN 19-23 Şubat 2018 tarihleri arasında Sivas ilinde düzenlenen Döner Sermaye Seminerinin açılışını yaptılar.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ferda YILDIRIM, Bakan Danışmanı  İbrahim YASAK ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN 19 Şubat - 23 Şubat 2018 tarihleri arasında Sivas ilinde düzenlenen Döner Sermaye Semineri’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Seminere Türkiye genelinde Döner Sermaye İşletmelerinde görev yapan 236 Sayman ve Saymanlık görevini yürüten personeller katılmaktadır. Saymanlara; seminer süresince Döner Sermaye Mevzuatı, Tek Düzen Hesap Planı ve Döner Sermaye Mali Yönetim Sistemi (DMIS) programı kullanımı konularında eğitim verilecektir.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ferda YILDIRIM, Bakan Danışmanı  İbrahim YASAK ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN ayrıca Eğitim ve Öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa ALTINSOY’u ziyaret etmişlerdir.

Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ferda YILDIRIM, Bakan Danışmanı  İbrahim YASAK ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih AYHAN Sivas’tan sonra da Eğitim ve Öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI’ya ziyarette bulunmuşlardır.

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.