Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Başkent Öğretmenevi´nde düzenlenen "4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" verildi.

 Başkent Öğretmenevinde düzenlenen "4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" programı, Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen özel eğitim okullarında okuyan engelli öğrencilerden oluşan Konya Özel Gençler Mehter Takımı´nın mehteran gösterisiyle başladı.    
Başkent Öğretmenevi´nde düzenlenen "4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" verildi.

 

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla, 4. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Ödül alan projeler

"Öğretim yöntem ve teknikleri" kategorisinde Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Adım Adım Başarı", "bilimsel ve teknolojik faaliyetler" dalında Üsküdar/Özel Bilfen Üsküdar Fen Lisesi ve paydaş kurum Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Gençlerin Anadolu´nun Botanik Kültürüyle Buluşması" projesiyle ödüle layık görüldü.

 

"Kurumsal kapasitenin geliştirilmesi" kategorisinde Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Odak Sistemi", "eğitim öğretime erişim ve yönlendirme"de Muş Bilim Sanat Merkezi "Bilsem, Çocukları Bilimle Buluşturuyor", "olumlu tutum ve davranışların geliştirilmesi" dalında ise Tokat Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Pratik Etkin Zümre" çalışmasıyla ödüle değer bulundu. "Canlı Yem" çalışmasıyla Selami Dicle ile "Fetih Mobiloskop" çalışmasıyla Mustafa Bürcü de ödüle layık görüldü.

 

Genel Müdürümüz Sayın Ayhan Bilimsel Ve Teknolojik Faaliyetler Kategorisinde "Canlı Yem" adlı çalışmasıyla dereceye giren Zile Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi adına ödülünü, Zile İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali´ ye  takdim ederken; başarılarının devamı dileğinde bulundu.

01-03-201701-03-201701-03-201701-03-201701-03-201701-03-201701-03-201701-03-2017

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.