Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Daire Başkanlarımız Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve Harun KARCI´nın katılımlarıyla Karabük ili 75. Yıl Anadolu Lisesinde yapımı tamamlanan Z-Kütüphane ile Karabük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 2.Kat Otel bölümünün açılışları yapıldı.
![Daire Başkanlarımız Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve Harun KARCI´nın katılımlarıyla Karabük ili 75. Yıl Anadolu Lisesinde yapımı tamamlanan Z-Kütüphane ile Karabük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 2.Kat Otel bölümünün açılışları yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/28155736_IMG-20190328-WA0009.jpg)
Genel Müdürlüğümüz Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanı Harun KARCI Karabük ili 75. Yıl Anadolu Lisesinde yapımı tamamlanan Z-Kütüphane ile Karabük Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 2.Kat Otel bölümünün açılışlarına katıldılar.