Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Akademi ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü PIKTES Projesi işbirliği ile 20-22 Mart 2022 tarihleri arasında Kamu İhale Mevzuatı Eğitimleri düzenlendi.

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Akademi ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü PIKTES Projesi işbirliği ile 20-22 Mart 2022 tarihleri arasında  Kamu İhale Mevzuatı Eğitimleri düzenlendi.

20-22 Mart 2022 tarihleri arasında Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Akademi ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü PIKTES Projesi işbirliği ile proje kapsamındaki illerde görev yapan destek hizmetlerinden sorumlu şube müdürlerimize proje faaliyetlerinde gerçekleştirilen satın alma iş ve işlemlerinin yürütülmesi ve uygulanabilirliği için "Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi" düzenlendi.

PIKTES Proje Direktörü Sayın Hüseyin OKTAR'ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitime proje kapsamındaki 26 ilden ilgili il müdür yardımcıları/şube müdürleri, şefler ve il koordinasyon ekibi üyeleri katılım sağladı.

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilen eğitimde, Kamu İhale Kurumu'ndan davet edilen uzmanların sunumları yer aldı. Eğitimde hizmet ve mal alımı ihalelerinde ortak ve özel hükümler ile doğrudan temin yöntemi hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.