Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Döner Sermaye İşletmesi ve Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğü yetkilileri, koordinasyon ve işbirliği toplantısında bir araya geldi.

Döner Sermaye İşletmesi ve Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğü yetkilileri, Genel Müdürümüz Salih Ayhan´ın da katlımıyla koordinasyon ve işbirliği toplantısında bir araya geldi.
Döner Sermaye İşletmesi ve Ölçme Değerlendirme Genel Müdürlüğü yetkilileri,  koordinasyon ve işbirliği toplantısında bir araya geldi.

       Genel Müdürümüz Sayın Salih Ayhan, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde bulunan Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Adnan Güneşoğlu Kampüsü’ndeki koordinasyon toplantısına katıldı. Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür Doç Dr. Bayram Çetin ve sorumlu daire başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıya, Döner Sermaye İşletmesi Müdürü ve muhasebe sorumluları da iştirak etti.

      Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce koordine edilen sınav hizmetlerinin en iyi şekilde sürdürülebilmesi için  gerekli kurumsal desteği vereceklerini belirten Sayın Ayhan, sınav hizmetlerinde çalışan memur ve işçilerin çalışma ortamlarının iyileştirilmesi gerektiğini vurgularken, teknolojik aksamların günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yenilenmesinin iş gücünün de revize edilmesi sonucunu doğuracağını belirtti.

        Gerekli Arge çalışmalarının yapılarak yeni projelerin hayata geçirilmesi gerekliliğini vurgulayan Sayın Ayhan, 81 ilde açılacak Elektronik Sınav Salonlarının da en iyi şekilde kullanıma sunulması için, gerekli fiziksel ortamın kurulması sürecini hızlandırmayı planladıklarını belirtti. Kampüsü dolaşarak incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz daha sonra oradan ayrıldı.

 14-03-201714-03-201714-03-201714-03-2017

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.