Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz Koordinasyonunda "İş Hukuku Semineri" Antalya'da gerçekleştiriliyor.

Genel Müdürlüğümüz Koordinasyonunda

Genel Müdürlüğümüz İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanlığı Koordinatörlüğünde Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ve Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Sendikasının Katkılarıyla, Bakanlığımız Merkez Teşkilatı ve 81 İl Millî Eğitim Müdürlüğü İşçi Hizmetleri Şube Müdürleri ile işçi mutemetlerine yönelik düzenlediğimiz İş Hukuku (Bireysel, Toplu İş İlişkileri ve Sosyal Güvenlik) Semineri 16 Ekim Pazartesi günü Antalya'da başladı. Seminerin açılışına Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı sayın Özkan AVCI, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Sendikası Genel Başkanı sayın Eyüp ALEMDAR, Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası Genel Sekreter Yardımcısı sayın Dr. Şerafettin Güler, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Semra BEKAR konuşmacı olarak katılmışlardır.

20 Ekim Cuma günü sona erecek olan İş Hukuku Seminerinde; Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Muhittin ASTARLI, Sosyal Güvenlik Uzmanı Celal TOZAN, TÜHİS-Kıdemli Başuzmanı Fatma TAŞKIN, Bakanlığımız şube müdürü Muammer SOYLU, İSGB koordinatörü Osman DOLGUNYÜREK ve işçi mutemedi Murat DAKMAZ eğitim görevliliğini yürütmektedir.

19-10-202319-10-202319-10-202319-10-2023

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.