Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüz Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanlığı Yemekhane Koordinatörlüğü TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesini almaya hak kazandı.

Genel Müdürlüğümüz Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanlığı Yemekhane Koordinatörlüğü TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesini almaya hak kazandı.

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) denetimlerini geçen Genel Müdürlüğümüz Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanlığı Yemekhane Koordinatörlüğü "TSE COVID-19 Güvenli Üretim Belgesini" almaya hak kazandı.

TSE'de düzenlenen belge törenine TSE Başkanı Sayın Prof. Dr. Adem ŞAHİN, Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ve Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanı Sayın Selim Yavuz SANDIKÇI katıldı.

Millî Eğitim Bakanlığı  ile pandemi sürecinde birlikte yapılan çalışmalardan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Türk Standardları Enstitüsü Başkanı Sayın ŞAHİN "Güvenli Üretim Belgesi için yapılan başvuru üzerine TSE denetçisi arkadaşlarımız tetkiklerini tamamlamışlar. Umarım milletimiz bu süreci en sıkıntısız şekilde atlatmayı başarır" dedi.

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK "Biz kendi mutfağımızda kendi ürünlerimizle yemeklerimizi yapıyoruz. Bu anlamda TSE'den Güvenli Üretim Sertifikası almak bizleri çok mutlu etti. Kamuda bu belgeyi alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığından sonra 2. Bakanlık olmak da bizleri ayrıca gururlandırıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.