Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Giresun’da Z-Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) Açılış Törenine Katıldı

   Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Güzel Sanatlar ve Spor Lisesine kazandırılan Zenginleştirilmiş Kütüphane (Z Kütüphane) düzenlenen bir törenle hizmete açıldı.      Açılış programına; Giresun Valisi Hasan Karahan, Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin Gök, Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz ve il millî eğitim yöneticileri ile okulun öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Genel Müdürümüz Giresun’da Z-Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) Açılış Törenine Katıldı

  Genel Müdürümüz Bahattin Gök, kütüphanenin açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Kütüphanemizden faydalanmak suretiyle hem dilimizin, hem ruhumuzun, hem de gönlümüzün zenginleşmesini temenni ediyorum” diyerek “Giresun’a 8 adet zenginleştirilmiş kütüphane kazandırdık.  Türkiye genelinde 571 rakamına ulaştık. Bundan sonra talepleri bütçe imkânları doğrultusunda karşılamaya devam edeceğiz. Zenginleştirilmiş kütüphanemizin okulumuza, çevremize, ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

 

   Bilginin güç olduğunu belirten Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk ise, “Bilgi edinmenin yolu da okumaktır. Bakanlık olarak hem bu konuda kapasite oluşturma, hem de niteliği artırma adına yapılan çalışmalar var. Bugün güzel sanatlar lisesi, spor lisesi çatısı altındayız. Bakanlığımız öğrenciler var olduğu için var ve yapmış olduğumuz her çalışmada öğrencileri esas alıyoruz.  Öğrencilerimizden arif olmalarını bekliyoruz. Bu nedenle bu yatırımın Giresun’a, okulumuza, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını, öğretmenlerimiz açısından da mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

08-04-201608-04-201608-04-201608-04-201608-04-201608-04-2016   

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.