Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ders kitaplarının dağıtım sürecini yerinde inceledi.
![Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ders kitaplarının dağıtım sürecini yerinde inceledi.](/meb_iys_dosyalar/2019_08/23175409_PHOTO-2019-08-23-15-53-01.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanımız Sayın Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ile beraber 2019-2020 eğitim-öğretim yılında okutulacak olan ve okullara dağıtımına başlanan ders kitaplarına ilişkin süreci, okulları ziyaret ederek yerinde inceledi.