Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK Etimesgut İlçemizde bulunan Şeyhşamil İlkokuluna yaptırılan Z-Kütüphanenin açılışını yaptı.
![Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK Etimesgut İlçemizde bulunan Şeyhşamil İlkokuluna yaptırılan Z-Kütüphanenin açılışını yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/22175353_IMG-20190222-WA0039.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Hüseyin Burak FETTAHOĞLU ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer YILDIRIM ile birlikte Etimesgut Şeyhşamil İlkokulu´na yaptırılan Z-Kütüphane´nin açılışını yaptı.
Öğrencilere yaptığı konuşmada kitap okumanın önemi ve faydalarına değinen Sayın ÇOLAK, okulun yönetici ve öğretmenleri ile de bir araya gelerek eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Şehit Mutlu Can Kılıç Ortaokulu’nu da ziyaret ederek incelemelerde bulunan Sayın ÇOLAK, okulun eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında yönetici ve öğretmenlerden bilgi alarak, onların talep ve önerilerini dinledi.