Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) tarafından "Tavsiye Kararlarına Uyum Oranı Yüksek" olan kamu kurum yöneticisi olarak belirlendi.

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK) tarafından

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Karma Alt Komisyonu 3. Toplantısı Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL'ın Başkanlığında Sayın Genel Müdürümüzün katılımı ile 14 Nisan 2021 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Komisyon gündeminde yer alan "Kamu Denetçiliği Kurumunun Verdiği Tavsiye Kararlarına Uyum Oranı Yüksek Olan Kurum Temsilcilerinin Dinlenmesi" maddesi hakkında Bakanlığımızca yapılan çalışmalara ait detaylı açıklamalar Genel Müdürümüz  Sayın İsmail ÇOLAK tarafından yapıldı.

Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlardaki gıda işletmelerinde satışa sunulan ambalajlı ürünlerde gıda logosu kullanımı, engelli çocuk aile yardım talebi ve otizmli çocukların taşıma yoluyla eğitime erişimi kapsamında okul değişikliği konuları, TBMM Kamu Denetçiliği Kurumuna yapılan başvurular sonucunda dostane çözüm yoluyla iş birliği yapılarak çözüme kavuşturulduğundan tavsiye kararlarına uyum oranı yüksek kamu yöneticisi olarak Sayın Genel Müdürümüze Plaket takdimi yapıldı.

 

15-04-202115-04-2021

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.