Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK Sincan İlçemizde bulunan Nefise Andiçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yaptırılan Z-Kütüphanenin açılışını yaptı.
![Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK Sincan İlçemizde bulunan Nefise Andiçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yaptırılan Z-Kütüphanenin açılışını yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/09181839__DSC0040_800x532.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ile Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanımız Sayın Hüseyin Burak FETTAHOĞLU Sincan İlçemizde bulunan Nefise Andiçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptırılan Z-Kütüphane´nin açılışını yaptı.
Sayın ÇOLAK, öğrencilere kitap okumanın önemi ve faydalarından bahsetti, ayrıca eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında yönetici ve öğretmenlerden bilgi aldı.