Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, telekonferans yöntemiyle bağlanarak bünyesinde Döner Sermaye İşletmesi bulunan okul ve kurumların personeliyle bilgilendirme toplantısı yaptı.
![Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, telekonferans yöntemiyle bağlanarak bünyesinde Döner Sermaye İşletmesi bulunan okul ve kurumların personeliyle bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28135859_IMG-20191128-WA0001.jpg)
Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK, Sosyal Tesisler ve İşletmeler Daire Başkanı Selim Yavuz SANDIKÇI ve Şube Müdürü Hasan ERDOĞAN tarafından, bünyesinde Döner Sermaye İşletmesi bulunan 1075 okul/kuruma telekonferans yöntemiyle bağlanılarak bilgilendirme amaçlı online konferans yapıldı.
Konferansta; okul/kurum müdürlerimize, teknik müdür yardımcılarımıza, alan şeflerimize ve saymanlarımıza döner sermaye işletmelerinin işleyişi ve uygulamada dikkat edilmesi gereken hususlara yönelik genel bilgilendirme yapılarak, karşılaşılan problemlere ilişkin sorular cevaplandırıldı.