Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK'ın katılımıyla 01-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında Düzce Akçakoca Öğretmenevi ve ASO'da "Taşımalı Öğrenci Modülü Kullanım Semineri" düzenlendi.

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK'ın katılımıyla 01-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında Düzce Akçakoca Öğretmenevi ve ASO'da

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK'ın katılımıyla 01-05 Temmuz 2019 tarihleri arasında Düzce Akçakoca Öğretmenevi ve ASO'da Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda gerçekleştirilen öğrenci taşıma uygulamasının daha etkin, verimli yürütülmesi ve sahadaki uygulamaların değerlendirilmesi amacıyla "Taşımalı Öğrenci Modülü Kullanım Semineri" düzenlendi.

Genel Müdürümüz Sayın İsmail ÇOLAK ve Taşıma Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Songül KOÇER'in açılış konuşmalarıyla başlayan seminerde Kamu İhale Kanunu ile ilgili usul ve esaslar, öğrenci taşıma uygulamaları, taşımalı öğrenci modülü, Okul Servis Araçları Yönetmeliği, öğrenci taşıma uygulamaları ile bütçe ve tahakkuk işlemleri konularında eğitimler verildi.

Beş gün süren hizmet içi eğitimde ülke genelindeki uygulamalara ilişkin sorunlar değerlendirilmiş, görüş ve önerilere yer verilmiştir.

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.