Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Salih AYHAN´ ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Genel Müdürümüz Sayın Salih AYHAN´ ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Kıymetli Öğretmenlerimize,

            Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yetiştiren, medeniyetimizin mimarı öğretmenlerimize bu müstesna günde saygılarımı sunuyorum.

Öncelikle görevi başında şehit olmuş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, makamlarının cennet olmasını yüce rabbimden diliyorum. Görevde olan öğretmenlerimize başarı dilerken, emekli öğretmenlerimize emekleri için teşekkürlerimi arz ederek, sağlık ve sıhhat temenni ediyorum.

            Kadim bir medeniyetin çocukları olan bizler, tarihin her döneminde zor zamanlarda bile; ilim, fen, yüksek ahlak ve inançlarımızdan aldığımız güç ile öğretmenlerimizin öncülüğünde her türlü zorluğu aşarak, destanlar yazarak bugüne gelmiş olmamızın en büyük aktörünün hiç kuşkusuz öğretmenlerimiz olduğunu bir kez daha bu vesile ile hatırlatmayı görev sayıyorum.

            Hayatımızda hiç unutmadığımız, bizlere, kısa bir zaman diliminde kitaplar dolusu bilgiyi nakşederek, her türlü şartlarda değerlerimize bağlı kalarak yaşamamıza vesile olan, kariyer ve mesleğimize yön veren, bu kutsal görevin sahibi öğretmenlerimizi saygı minnet ve şükranla anıyorum. 

Saygılarımla……

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.