Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize ücretsiz dağıtılacak olan ders kitapları il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerimize gönderilmeye başlanmıştır.
![2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize ücretsiz dağıtılacak olan ders kitapları il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerimize gönderilmeye başlanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/22124705_3.jpg)
Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanımız Sayın Burak Fettahoğlu ile Devlet Kitapları Müdürümüz, 2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize ücretsiz dağıtılacak olan ders kitaplarının il ve ilçe millî eğitim müdürlüklerine sevkiyat çalışmalarını yerinde takip etti.