Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB)´lerin Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında Mevzuat Semineri yapıldı.

25-29 Mayıs 2015 tarihleri arasında Balıkesir Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde gerçekleştirilen İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB)´lerin Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında Mevzuat Semineri; Destek Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Bahattin Gök, Balıkesir Millî Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz ve İl Millî Eğitim Müdürlüklerinde ki; İş Güvenliği Uzmanları ile MEB Merkez İSGB biriminde çalışanların katıldığı açılış programıyla başlanmıştır.
İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi (İSGB)´lerin Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında Mevzuat Semineri yapıldı.

Bu etkinliğin düzenlenmesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesinde oluşturulması planlanan İSGB lerin çalışma esas ve usullerinin mevzuattaki ilkeler doğrultusunda sağlanması amacıyla, 6331 sayılı Kanun ve bağlı mevzuat uygulamalarının planlı ve koordineli yürütülmesi, uygulamalarda birliktelik sağlanması, tereddüt edilen hususlara açıklık getirilmesi ile kurumsal kültürü oluşturmak, politika ve önceliklerin illerde de uygulanmasını sağlamak amacıyla bilgi ve becerileri artırmak ve uygulama birliğini sağlamaktır. 

Seminerimiz İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Özlük ve Kadro Daire Başkanı Sayın Ömer İnan Beyin Sertifika dağıtımı ile program sona ermiştir.

 

 

 

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.