Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Kamu İhale Mevzuat Semineri Yapıldı

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün satın alma işlemlerini yürüten Bütçe ve Satın Alma Daire Başkanlığı, Taşınır İşlemler Daire Başkanlığı ve İdari İşler Daire Başkanlığı personelinin satın alma işlemleri ile ilgili olarak Kamu İhale Mevzuatında yapılan değişiklikler ile personel çalıştırmaya dayalı hizmet ve mal alımları uygulamaları ile doğrudan teminle yapılan alımlara ilişkin bilgilerini arttırmak amacıyla 18-22 Ocak 2016 tarihlerinde Afyonkarahisar’da Kamu İhale Mevzuatı Semineri gerçekleştirilmiştir.
Kamu İhale Mevzuat Semineri Yapıldı

Kamu İhale Mevzuatı ortak hükümleri, hizmet alımları ve mal alımları uygulama Yönetmelikleri, hizmet alımı İhalelerde sınır değer tespiti ve aşırı düşük teklifler, Kamu İhale Mevzuatında son yapılan değişiklikleri ile personel çalıştırmaya dayalı hizmet alımlarında işçilik ve asgari fiyat farkı hesaplamaları, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu ile 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ve ihale mevzuatında personel çalıştırmaya dayalı hizmet ve mal alım ihalelerine ilişkin uygulamalar ve değerlendirmeleri ile doğrudan teminle yapılan alımlar hakkında eğitim verilmiştir.

 

             Seminerimiz Bütçe ve Satın Alma Daire Başkanı Sayın Mehmet KOÇ başkanlığında 47 personelin katılımıyla, Kamu İhale Kurumu’ndan gelen 2 uzman tarafından verilen eğitimlerle gerçekleştirilmiştir.

26-01-201626-01-2016

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.