Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Kütüphane Haftası Etkinliği

Okuma Kültürü ve Kütüphaneler ile ilgili iş ve işlemler, 652 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’de yapılan değişiklik ile Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde Eğitim Araçları ve Yayımlar Daire Başkanlığı uhdesine verilmiştir. 30 Mart – 05 Nisan 2015 tarihlerinde kutlanan Kütüphane Haftası kapsamında Ferit Ragıp TUNCOR Arşiv ve Dokümantasyon Kütüphanesinin dijitalleştirme çalışmalarının tanıtımı ile yeni kurulan e-kütüphane portalının işleyişi konusunda 02/04/2015 tarihinde Beşevler binamızda açılış ve sunum gerçekleştirilmiştir. 
Kütüphane Haftası Etkinliği

Etkinliğimize Kurum çalışanlarımızın yanı sıra Destek Hizmetleri Genel Müdürü Bahattin GÖK, Strateji Geliştirme Başkanı Veysel ERDEL, Bilgi ve İşlem Dairesi Başkanı Bilal TIRNAKÇI, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Eğitim Araçları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan ŞEN, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı İsmail HACIHASANOĞLU, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Taşınır İşler Daire Başkanı Hasan Hüseyin KOCAKAYA, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Yayınları ve İçerik Yönetimi Daire Başkanı Sedat AKÇAKOYUNLUOĞLU, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Hülya ERTÜRK KOÇ ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Açık Öğretim Daire Başkanı Mehmet Zeki BAŞYEMENCİ de teşrif etmişlerdir.


kütüphane_haftasi

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.