Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

MATBAA İŞÇİSİ OLARAK SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR

MATBAA İŞÇİSİ OLARAK SÖZLÜ MÜLAKAT SINAVINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR

Bakanlığımız, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü hizmetlerinde çalıştırılmak üzere Resmi Gazete Yayın Tarihi: 27.03.2024 / İşgücü İstemi Numarası: 00008175818 / Meslek Adı ve Kodu: Matbaa işçisi için Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından gönderilen nihai listede yer alanların ilan şartlarında belirtilen belgelerinin teslimi 15-19 Nisan 2024 tarihleri arasında tamamlanmıştır.

İlan şartlarında belirtilen belgelerini teslim eden adayların belge kontrolleri 22-26 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılmıştır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından gönderilen nihai listede yer alan 100 adaydan 15 aday belge teslim etmiş 85 aday belgelerini teslim etmemiştir. Yapılan inceleme sonucunda 7 adayın ilan şartlarında belirtilen belgelerinin uygun olduğu, 8 adayın ise belgelerinin uygun olmadığı görülmüştür. Matbaa işçisi alımı için 8 (sekiz) kişilik iş gücü istemi talebi için 4 katı asıl dört katı yedek aday sayısı sağlanamadığından Ek'te isimleri yer alan adaylar doğrudan sözlü mülakat sınavına girecektir. Sözlü mülakat sınavının yeri ve tarihi "dhgm.meb.gov.tr" web adresinden ilan edilecektir.

 

 Mülakat Sınavına Hak Kazanan Adaylar

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.