Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

MEB, Kamu-İş ve Koop-İş Sendikası ile ortak düzenlenen eğitim semineri Antalya’da yapıldı.

Bakanlığımıza bağlı Merkez ve Taşra Teşkilatı işyerlerinde çalışan yaklaşık 17 bin kamu işçisinin iş ve işlemlerini yürüten her ilden en az iki kişi olmak üzere 200’e yakın uygulayıcı personelin katıldığı “Bireysel ve Toplu İş İlişkileri Semineri”,  Genel Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde ve Bakanlığımızın üyesi olduğu Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (KAMU-İŞ) ile işçilerimizin üyesi olduğu KOOP-İŞ Sendikasının katkılarıyla, 11-15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Antalya/Göynük MA BICHE HOTEL’de yapıldı. 
MEB, Kamu-İş ve Koop-İş Sendikası ile ortak düzenlenen eğitim semineri Antalya’da yapıldı.

Genel Müdürlüğümüz uhdesinde yürütülen kamu işçilerinin iş ve işlemlerine yönelik  Seminere, Bakan Yardımcımız Orhan Erdem, Genel Müdürümüz Bahattin Gök, Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (KAMU-İŞ) Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Kahraman, KOOP-İŞ Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar birer konuşmayla katılarak, konuya ilişkin görüşlerini açıkladılar. Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Koop-İş Sendikası Genel Sekreteri Metin Güney ve şube başkanlarıyla sendikanın diğer yetkilileri, KAMU-İŞ Sendikası uzmanları, Genel Müdürlüğümüz Eğitim Uzmanı Bekir Alımcı ile çalışma arkadaşları da diğer katılımcılar arasındaydı.

 

 

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.