Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Müsteşar Yardımcımız Sayın Ferda YILDIRIM Erzincan ilinde ziyaretlerde bulunarak eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceledi.

Müsteşar Yardımcımız Sayın Ferda YILDIRIM Erzincan ilinde ziyaretlerde bulunarak eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceledi.

 

Müsteşar Yardımcımız Sayın Ferda YILDIRIM 19.06.2018 Salı günü Erzincan iline yaptığı ziyarette İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticileri ile gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısında eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında yapılan çalışmalar ve il genelinde yaşanan sorunlara ilişkin Bakanlığımızdan beklentiler noktasında bilgi aldı.

Erzincan ili Fatih Mesleki Teknik Anadolu Lisesindeki sene sonu seminer çalışmalarına katılan Sayın YILDIRIM, burada öğretmenlerle tanışarak eğitim-öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptı ve öğretmenlerin sorularını yanıtlayıp öneri ve görüşlerini de tek tek dinledi.

Daha sonra Erzincan Lisesinde yapılan 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdür ve Müdür Yardımcıları Toplantısına katılarak, burada idarecilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Toplantının sonunda yaptığı konuşmada Sayın Ferda YILDIRIM, ”Öncelikle bir Erzincanlı olarak burada olmaktan büyük onur duyuyorum. Sizlerin yaptığı çalışmaları görünce de ayrıca gururlanıyor ve mutlu oluyorum. Özellikle yabancı dil eğitiminde, okullaşma oranındaki mükemmel rakamlarda, ilimizin akademik başarıda geldiği noktada, projelerde elde edilen başarı için tebrik ediyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ülkemizin eğitim seviyesini yukarılara çekmek için bizler var gücümüzle çalışırken memleketimiz Erzincan’ın da bu noktada bizlere eşlik etmesi, zirvede yer alması hepimiz için bir gurur kaynağı. Bu bağlamda sizleri henüz tatile girmemiş olarak görmek, sene sonu mesleki çalışmalar noktasında da çok verimli çalışmalara imza atıldığına şahit olmak bizleri mutlu etti. Sanıyorum ki başarının temeli de işte burada yatıyor. Ben, bu vesileyle tüm öğretmen ve idarecilerimizi tekrar tebrik ediyor; emeklerinden dolayı herkese  teşekkür ediyor ve iyi tatiller diliyorum.” dedi.

 Konuşmalarının ardından Sayın YILDIRIM soru-cevap yöntemiyle idarecilerimizin sorularını cevapladı.

20-06-201820-06-201820-06-201820-06-201820-06-201820-06-201820-06-201820-06-2018

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.