Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖĞRETMENİZ DERGİSİNİN 3. SAYISI YAYIMLANDI

Millî Eğitim Bakanlığında görev yapan öğretmenlere ait çalışmaların, fark oluşturan projelerin ve örnek uygulamaların paylaşıldığı "Öğretmeniz" dergisinin 3. sayısı dijital platformda yayımlandı.
ÖĞRETMENİZ DERGİSİNİN 3. SAYISI YAYIMLANDI

Millî Eğitim Bakanlığınca içerisinde sanatsal ve kültürel çok sayıda çalışmanın yer aldığı "Öğretmeniz" dergisinin 3. sayısı okuyucuyla buluştu.

 

Dergide, Türkiye genelinde Bakanlığa bağlı okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenlerin kültürel birikimlerini ön plana çıkarmak, öğretmenlik mesleğinin toplumdaki değerini yüceltmek, saygınlığını artırmak, öğretmenlere yaptıkları her çalışmanın kıymetli olduğunu, bu çalışmaların Bakanlık tarafından da görüldüğünü ve desteklendiğini hissettirmek, göreve yeni başlayan öğretmenlere mesleğin yüceliğini gösterebilmek amaçlandı.

 

Fotoğraf/resim sanatı, şiir, eğitimde iyi uygulamalar, anı, deneme, iz bırakanlar, köşe yazısı, öykü, seyahat yazısı ve eğitim haberleri bölümlerinden oluşan "Öğretmeniz" dergisine ogretmeniz.meb.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Atatürk Bulvarı No98 3. Kat C Blok Bakanlıklar/ANKARA - 0 312 413 26 80/81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.