Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
"Oyunlarla ve Hikâyelerle Afete Hazırlık Çalıştayı" Ankara'da Gerçekleşti.
![](/meb_iys_dosyalar/2023_10/23100437_WhatsApp_Image_2023-10-18_at_22.10.00_1.jpg)
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz koordinasyonunda UNİCEF iş birliği ile yürütülen "Afet Öncesinden Sonrasına Eğitim" Projesi kapsamında "Oyunlarla ve Masallarla- Hikâyelerle Afete Hazırlık Çalıştayı" 16-20 Ekim tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşti. İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Özkan AVCI ve UNİCEF temsilcisi Mehmet BULDU çalıştayı ziyaret etti. Gruplardan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak değerlendirmelerde bulundular.